Home / Amerika / Snowbasin
Sneeuwhoogte Snowbasin
Volgens de weermodellen ligt er in Snowbasin nu 0 cm sneeuw op het hoogste punt (2.835 m) en 0 cm op het laagste punt (1.921 m).
Bekijk de pistekaart
Sfeerbeeld uit de regio. Foto: Don Ramey Logan , CC BY 4.0
Vandaag
Komende dagen
Over het gebied
Openingsdatum nog niet bekend Kijk bij het gebied zelf of er al pistes open zijn.
Dit cijfer is berekend uit weermodellen. Het skigebied heeft de afgelopen 3 dagen geen sneeuwhoogte gemeld die wij konden vinden.
1 Vandaag
Vandaag: 1 van 5
Slechte pistes, sneeuwval en minder zicht en te warm.
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Matig, het sneeuwt
Zon Geen zon
Temperatuur Te warm, tot 3 °C
Wind 27 km/u
Een schatting uit de weerverwachting.
1 Beste dag: vandaag
Vandaag: 1 van 5
Slechte pistes, sneeuwval en minder zicht en te warm.
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Matig, het sneeuwt
Zon Geen zon
Temperatuur Te warm, tot 3 °C
Wind 27 km/u
Een schatting uit de weerverwachting.
Top, 2.835 m 0 cm
Midden, 2.378 m 0 cm
Laag, 1.921 m 0 cm
Nieuw 24 uur 0 cm
Bewolkt, 0 °C op de top, wind 20 km/u
Pistes vandaag
Nog weinig sneeuw
Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt.
Vandaag in het kort
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Matig, het sneeuwt
Zon Geen zon
Op de top -3 tot 3 °C
In het dorp 3 tot 9 °C
Sneeuwval vandaag 1 cm
Wind 27 km/u
Nulgradengrens 2.900 m
Bijgewerkt op 4 november 2026 om 12:00. Prognose uit de weerverwachting, zo rekenen we .
Pistes morgen
Nog weinig sneeuw
Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt.
Vandaag
4 nov
Cijfer 1
Sneeuw
3 °Cmax. op de top
Top -3 tot 3 °C
Dorp 3 tot 9 °C
Sneeuw 1 cm
Wind 27 km/u
Morgen
5 nov
Cijfer 1
Mist
0 °Cmax. op de top
Top -2 tot 0 °C
Dorp 2 tot 7 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 14 km/u
Vrijdag
6 nov
Cijfer 1
Bewolkt
1 °Cmax. op de top
Top -6 tot 1 °C
Dorp -1 tot 7 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 11 km/u
Zaterdag
7 nov
Cijfer 1
Helder
3 °Cmax. op de top
Top -6 tot 3 °C
Dorp 0 tot 9 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 10 km/u
Zondag
8 nov
Cijfer 1
Bewolkt
6 °Cmax. op de top
Top -4 tot 6 °C
Dorp 2 tot 13 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 12 km/u
Maandag
9 nov
Cijfer 1
Bewolkt
7 °Cmax. op de top
Top -2 tot 7 °C
Dorp 4 tot 13 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 12 km/u
Dinsdag
10 nov
Cijfer 1
Bewolkt
6 °Cmax. op de top
Top -1 tot 6 °C
Dorp 5 tot 12 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 9 km/u
Woensdag
11 nov
Bewolkt
6 °Cmax. op de top
Top -3 tot 6 °C
Dorp 3 tot 12 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 10 km/u
Donderdag
12 nov
Helder
7 °Cmax. op de top
Top -3 tot 7 °C
Dorp 3 tot 14 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 12 km/u
Vrijdag
13 nov
Bewolkt
6 °Cmax. op de top
Top -2 tot 6 °C
Dorp 3 tot 13 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 12 km/u
Zaterdag
14 nov
Licht bewolkt
8 °Cmax. op de top
Top -3 tot 8 °C
Dorp 3 tot 14 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 16 km/u
Zondag
15 nov
Regen
6 °Cmax. op de top
Top -3 tot 6 °C
Dorp 3 tot 11 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 15 km/u
Maandag
16 nov
Sneeuwbuien
0 °Cmax. op de top
Top -9 tot 0 °C
Dorp -2 tot 6 °C
Sneeuw 35 cm
Wind 17 km/u
Dinsdag
17 nov
Sneeuwbuien
-8 °Cmax. op de top
Top -14 tot -8 °C
Dorp -8 tot -1 °C
Sneeuw 10 cm
Wind 14 km/u
Top en dorp volgens het weermodel van Open-Meteo. Verder dan een week vooruit is een verwachting minder betrouwbaar.
Huntsville Ogden
8 km blauw
44 km rood
34 km zwart
86 km totaal
Geschikt voor: Gevorderden Experts
Snowbasin is een middelgroot skigebied in Utah, Amerika, bij Huntsville en Ogden. De pistes liggen tussen 1.921 m en 2.835 m, met ongeveer 86 km piste en 13 liften. Vooral fijn voor gevorderden en experts.
Snowbasin in cijfers
Regio Utah
Laagste piste 1.921 m
Hoogste piste 2.835 m
Midden van de pistes 2.378 m
Seizoen 2026/27 Nog niet nagekeken
Dalafdaling Nog niet nagekeken
Pistes 86 km
Blauw 8 km
Rood 44 km
Zwart 34 km
Liften 13
Noordhellingen 40% van de pistes
gecontroleerd Cijfers gecontroleerd op 3 november 2026 bij Snowbasin Resort . Hoogtes en noordhellingen: OpenStreetMap .
Pistekaart Snowbasin
Groen Blauw Rood Zwart Lift. Klik om groot te openen en in te zoomen. Schematisch, gebruik de officiële kaart om te navigeren.
Vragen over Snowbasin
Hoe zijn de pistes vandaag in Snowbasin? Nog weinig sneeuw. Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt. Dit is een prognose uit de weerverwachting, geen waarneming ter plaatse.
Wat is de sneeuwhoogte in Snowbasin? Volgens de weermodellen ligt er in Snowbasin nu 0 cm sneeuw op het hoogste punt (2.835 m) en 0 cm op het laagste punt (1.921 m). Stand van 4 november 2026 om 12:00. Dit is een berekening, het skigebied kan een ander cijfer melden.
Hoe hoog ligt Snowbasin? De pistes van Snowbasin liggen tussen 1.921 m en 2.835 m, volgens OpenStreetMap.
Hoeveel kilometer piste heeft Snowbasin? Snowbasin heeft ongeveer 86 km piste en 13 liften. Het skigebied zelf kan een ander aantal noemen.
Heeft Snowbasin veel noordhellingen? 40% van de pistes in Snowbasin loopt ongeveer naar het noorden. Op noordhellingen blijft de sneeuw meestal langer goed.
Is Snowbasin kindvriendelijk? Snowbasin is minder gericht op kinderen, er zijn relatief weinig makkelijke pistes.
Is Snowbasin geschikt voor beginners? Snowbasin heeft relatief weinig blauwe pistes. Beginners vinden vaak meer ruimte in een gebied met meer blauw.
Hoe is de après-ski in Snowbasin? Op onze après-ski-meter scoort Snowbasin 2 van 5: gezellig. Eén gezellige hut, twee liedjes en dan lekker naar huis.
Is Snowbasin duur? We schatten het prijsniveau van Snowbasin in als duur vergeleken met andere skigebieden. Kijk voor de actuele skipasprijs bij het gebied.
Sneeuw afgelopen 7 dagen
Op de top, in cm, samen ongeveer 4 cm. Geschat uit de sneeuwlaag.
29 oktober 2026: 0 cm
0
do
30 oktober 2026: 0 cm
0
vr
31 oktober 2026: 0 cm
0
za
1 november 2026: 0 cm
0
zo
2 november 2026: 4 cm
4
ma
3 november 2026: 0 cm
0
di
4 november 2026: 0 cm
0
wo
Sneeuwval komende 7 dagen
Op de top, in cm
4 november 2026: 1 cm
1
wo
5 november 2026: 0 cm
0
do
6 november 2026: 0 cm
0
vr
7 november 2026: 0 cm
0
za
8 november 2026: 0 cm
0
zo
9 november 2026: 0 cm
0
ma
10 november 2026: 0 cm
0
di
Nulgradengrens
Om 12:00, in meter. Daarboven vriest het.
4 november 2026: 2900 m
2900
wo
5 november 2026: 2750 m
2750
do
6 november 2026: 2500 m
2500
vr
7 november 2026: 2800 m
2800
za
8 november 2026: 4050 m
4050
zo
9 november 2026: 3650 m
3650
ma
10 november 2026: 3600 m
3600
di
Sneeuwverloop dit seizoen
Op de top, volgens het weermodel, in cm
Nu 0 cm
Afgelopen 7 dagen 0 cm
Hoogste 4 cm
0
5
26 okt
nov
4 nov
Sneeuw en weer: Open-Meteo . Berekening uit weermodellen voor het hoogste en laagste punt van de pistes, geen meting door het skigebied.