Home / Japan / Sahoro
Sneeuwhoogte Sahoro
In Sahoro ligt nu 0 cm sneeuw op het hoogste punt (1.044 m) en 0 cm op het laagste punt (407 m), volgens de weermodellen.
Bekijk de pistekaart
Foto: wakimasa , CC0
Vandaag
Komende dagen
Over het gebied
Openingsdatum nog niet bekend Kijk bij het gebied zelf of er al pistes open zijn.
Dit cijfer is berekend uit weermodellen. Het skigebied heeft de afgelopen 3 dagen geen sneeuwhoogte gemeld die wij konden vinden.
1 Vandaag
Vandaag: 1 van 5
Een fijne temperatuur, maar slechte pistes en bewolkt met weinig zon.
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Redelijk, bewolkt
Zon Weinig zon
Temperatuur Ideaal, rond het vriespunt, tot 2 °C
Wind 27 km/u
Een schatting uit de weerverwachting.
1 Beste dag: vandaag
Vandaag: 1 van 5
Een fijne temperatuur, maar slechte pistes en bewolkt met weinig zon.
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Redelijk, bewolkt
Zon Weinig zon
Temperatuur Ideaal, rond het vriespunt, tot 2 °C
Wind 27 km/u
Een schatting uit de weerverwachting.
Top, 1.044 m 0 cm
Midden, 726 m 0 cm
Laag, 407 m 0 cm
Nieuw 24 uur 1 cm
Helder, -3 °C op de top, wind 9 km/u
Pistes vandaag
Nog weinig sneeuw
Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt.
Vandaag in het kort
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Redelijk, bewolkt
Zon Weinig zon
Op de top -5 tot 2 °C
In het dorp -2 tot 5 °C
Sneeuwval vandaag 0 cm
Wind 27 km/u
Nulgradengrens 1.550 m
Bijgewerkt op 4 november 2026 om 12:00. Prognose uit de weerverwachting, zo werkt het .
Pistes morgen
Nog weinig sneeuw
Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt.
Vandaag
4 nov
Cijfer 1
Bewolkt
2 °Cmax. op de top
Top -5 tot 2 °C
Dorp -2 tot 5 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 27 km/u
Morgen
5 nov
Cijfer 1
Regen
5 °Cmax. op de top
Top 1 tot 5 °C
Dorp 5 tot 9 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 16 km/u
Vrijdag
6 nov
Cijfer 1
Sneeuw
8 °Cmax. op de top
Top -7 tot 8 °C
Dorp -3 tot 12 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 33 km/u
Zaterdag
7 nov
Cijfer 1
Sneeuwbuien
-4 °Cmax. op de top
Top -6 tot -4 °C
Dorp -3 tot -1 °C
Sneeuw 2 cm
Wind 45 km/u
Zondag
8 nov
Cijfer 1
Sneeuw
-4 °Cmax. op de top
Top -8 tot -4 °C
Dorp -5 tot 0 °C
Sneeuw 1 cm
Wind 37 km/u
Maandag
9 nov
Cijfer 1
Sneeuw
-5 °Cmax. op de top
Top -12 tot -5 °C
Dorp -8 tot -2 °C
Sneeuw 1 cm
Wind 25 km/u
Dinsdag
10 nov
Cijfer 1
Mist
-3 °Cmax. op de top
Top -11 tot -3 °C
Dorp -7 tot 1 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 20 km/u
Woensdag
11 nov
Bewolkt
2 °Cmax. op de top
Top -8 tot 2 °C
Dorp -4 tot 6 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 19 km/u
Donderdag
12 nov
Bewolkt
4 °Cmax. op de top
Top -1 tot 4 °C
Dorp 3 tot 8 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 15 km/u
Vrijdag
13 nov
Sneeuw
6 °Cmax. op de top
Top -6 tot 6 °C
Dorp -2 tot 10 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 30 km/u
Zaterdag
14 nov
Sneeuw
-3 °Cmax. op de top
Top -7 tot -3 °C
Dorp -3 tot 1 °C
Sneeuw 1 cm
Wind 25 km/u
Zondag
15 nov
Regen
1 °Cmax. op de top
Top -7 tot 1 °C
Dorp -3 tot 5 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 25 km/u
Maandag
16 nov
Sneeuwbuien
3 °Cmax. op de top
Top -6 tot 3 °C
Dorp -3 tot 6 °C
Sneeuw 2 cm
Wind 17 km/u
Dinsdag
17 nov
Sneeuwbuien
-4 °Cmax. op de top
Top -7 tot -4 °C
Dorp -4 tot 0 °C
Sneeuw 6 cm
Wind 17 km/u
Top en dorp volgens het weermodel van Open-Meteo. Verder dan een week vooruit is een verwachting minder betrouwbaar.
Shintoku
11 km blauw
5 km rood
8 km zwart
24 km totaal
Geschikt voor: Beginners Gevorderden Experts
Sahoro is een klein skigebied in Hokkaido, Japan, bij Shintoku. De pistes liggen tussen 407 m en 1.044 m, met ongeveer 24 km piste en 9 liften. Vooral fijn voor beginners, gevorderden en experts.
Sahoro in cijfers
Regio Hokkaido
Laagste piste 407 m
Hoogste piste 1.044 m
Midden van de pistes 726 m
Seizoen 2026/27 Nog niet nagekeken
Dalafdaling Nog niet nagekeken
Pistes 23,7 km
Blauw 11 km
Rood 5 km
Zwart 8 km
Liften 9
Noordhellingen 27% van de pistes
Berekend uit OpenStreetMap via OpenSkiMap , nog niet nagekeken bij het skigebied. Het skigebied kan andere cijfers noemen.
Pistekaart Sahoro
Groen Blauw Rood Zwart Lift. Klik om groot te openen en in te zoomen. Schematisch, gebruik de officiële kaart om te navigeren.
Vragen over Sahoro
Wat is de sneeuwhoogte in Sahoro vandaag? In Sahoro ligt nu 0 cm sneeuw op het hoogste punt (1.044 m) en 0 cm op het laagste punt (407 m), volgens de weermodellen. Stand van 4 november 2026 om 12:00. Dit is een berekening, het skigebied kan een ander cijfer melden.
Hoe zijn de pistes vandaag in Sahoro? Nog weinig sneeuw. Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt. Dit is een prognose uit de weerverwachting, geen waarneming ter plaatse.
Hoe hoog ligt Sahoro? De pistes van Sahoro liggen tussen 407 m en 1.044 m, volgens OpenStreetMap.
Hoeveel kilometer piste heeft Sahoro? Sahoro heeft ongeveer 24 km piste en 9 liften. Het skigebied zelf kan een ander aantal noemen.
Heeft Sahoro veel noordhellingen? 27% van de pistes in Sahoro loopt ongeveer naar het noorden. Op noordhellingen blijft de sneeuw meestal langer goed.
Is Sahoro kindvriendelijk? Sahoro is minder gericht op kinderen, er zijn relatief weinig makkelijke pistes.
Is Sahoro geschikt voor beginners? Ja, Sahoro heeft relatief veel blauwe pistes, ongeveer 11 km.
Hoe is de après-ski in Sahoro? Op onze après-ski-meter scoort Sahoro 1 van 5: bedtijd. Om negen uur ligt iedereen op bed. Inclusief de barman.
Is Sahoro duur? We schatten het prijsniveau van Sahoro in als voordelig vergeleken met andere skigebieden. Kijk voor de actuele skipasprijs bij het gebied.
Sneeuw afgelopen 7 dagen
Op de top, in cm, samen ongeveer 1 cm. Geschat uit de sneeuwlaag.
29 oktober 2026: 0 cm
0
do
30 oktober 2026: 0 cm
0
vr
31 oktober 2026: 0 cm
0
za
1 november 2026: 0 cm
0
zo
2 november 2026: 0 cm
0
ma
3 november 2026: 0 cm
0
di
4 november 2026: 1 cm
1
wo
Sneeuwval komende 7 dagen
Op de top, in cm
4 november 2026: 0 cm
0
wo
5 november 2026: 0 cm
0
do
6 november 2026: 0 cm
0
vr
7 november 2026: 2 cm
2
za
8 november 2026: 1 cm
1
zo
9 november 2026: 1 cm
1
ma
10 november 2026: 0 cm
0
di
Nulgradengrens
Om 12:00, in meter. Daarboven vriest het.
4 november 2026: 1550 m
1550
wo
5 november 2026: 2100 m
2100
do
6 november 2026: 950 m
950
vr
7 november 2026: 300 m
300
za
8 november 2026: 250 m
250
zo
9 november 2026: 200 m
200
ma
10 november 2026: 350 m
350
di
Sneeuwverloop dit seizoen
Op de top, volgens het weermodel, in cm
Nu 1 cm
Afgelopen 7 dagen -1 cm
Hoogste 2 cm
0
5
15 okt
nov
4 nov
Sneeuw en weer: Open-Meteo . Berekening uit weermodellen voor het hoogste en laagste punt van de pistes, geen meting door het skigebied.