Home / Japan / Sapporo Teine
Sneeuwhoogte Sapporo Teine
Volgens de weermodellen ligt er in Sapporo Teine nu 2 cm sneeuw op het hoogste punt (986 m) en 0 cm op het laagste punt (340 m).
Bekijk de pistekaart
Sfeerbeeld. Foto: Mike is Michi , CC BY-SA 4.0
Vandaag
Komende dagen
Over het gebied
Openingsdatum nog niet bekend Kijk bij het gebied zelf of er al pistes open zijn.
Dit cijfer is berekend uit weermodellen. Het skigebied heeft de afgelopen 3 dagen geen sneeuwhoogte gemeld die wij konden vinden.
1 Vandaag
Vandaag: 1 van 5
Slechte pistes, bewolkt met weinig zon en te warm.
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Redelijk, bewolkt
Zon Weinig zon
Temperatuur Te warm, tot 3 °C
Wind 15 km/u
Een schatting uit de weerverwachting.
3 Beste dag: maandag 9/11
Maandag 9/11: 3 van 5
Een fijne temperatuur, maar matige pistes en sneeuwval en minder zicht.
Pistes Dunne laag sneeuw
Zicht Matig, het sneeuwt
Zon Geen zon
Temperatuur Ideaal, rond het vriespunt, tot -6 °C
Wind 12 km/u
Een schatting uit de weerverwachting.
Top, 986 m 2 cm
Midden, 663 m 2 cm
Laag, 340 m 0 cm
Nieuw 24 uur 5 cm
Helder, -3 °C op de top, wind 3 km/u
Pistes vandaag
Nog weinig sneeuw
Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt.
Vandaag in het kort
Pistes Heel slecht, te weinig sneeuw
Zicht Redelijk, bewolkt
Zon Weinig zon
Op de top -5 tot 3 °C
In het dorp 0 tot 7 °C
Sneeuwval vandaag 0 cm
Wind 15 km/u
Nulgradengrens 1.700 m
Bijgewerkt op 4 november 2026 om 10:45. Prognose uit de weerverwachting, zo rekenen we .
Pistes morgen
Nog weinig sneeuw
Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt.
Vandaag
4 nov
Cijfer 1
Bewolkt
3 °Cmax. op de top
Top -5 tot 3 °C
Dorp 0 tot 7 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 15 km/u
Morgen
5 nov
Cijfer 1
Regen
8 °Cmax. op de top
Top 2 tot 8 °C
Dorp 5 tot 13 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 9 km/u
Vrijdag
6 nov
Cijfer 1
Sneeuwbuien
8 °Cmax. op de top
Top -7 tot 8 °C
Dorp -1 tot 13 °C
Sneeuw 3 cm
Wind 24 km/u
Zaterdag
7 nov
Cijfer 1
Sneeuw
-5 °Cmax. op de top
Top -7 tot -5 °C
Dorp -1 tot 1 °C
Sneeuw 4 cm
Wind 30 km/u
Zondag
8 nov
Cijfer 1
Sneeuw
-5 °Cmax. op de top
Top -9 tot -5 °C
Dorp -2 tot 1 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 22 km/u
Maandag
9 nov
Cijfer 3
Sneeuwbuien
-6 °Cmax. op de top
Top -11 tot -6 °C
Dorp -5 tot 0 °C
Sneeuw 3 cm
Wind 12 km/u
Dinsdag
10 nov
Cijfer 3
Sneeuw
-1 °Cmax. op de top
Top -11 tot -1 °C
Dorp -6 tot 2 °C
Sneeuw 1 cm
Wind 13 km/u
Woensdag
11 nov
Bewolkt
3 °Cmax. op de top
Top -6 tot 3 °C
Dorp -3 tot 6 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 13 km/u
Donderdag
12 nov
Mist
6 °Cmax. op de top
Top 0 tot 6 °C
Dorp 3 tot 11 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 13 km/u
Vrijdag
13 nov
Sneeuw
8 °Cmax. op de top
Top -5 tot 8 °C
Dorp 0 tot 14 °C
Sneeuw 1 cm
Wind 21 km/u
Zaterdag
14 nov
Sneeuw
-1 °Cmax. op de top
Top -8 tot -1 °C
Dorp -3 tot 2 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 21 km/u
Zondag
15 nov
Regen
3 °Cmax. op de top
Top -7 tot 3 °C
Dorp -3 tot 8 °C
Sneeuw 0 cm
Wind 22 km/u
Maandag
16 nov
Sneeuwbuien
1 °Cmax. op de top
Top -4 tot 1 °C
Dorp 0 tot 6 °C
Sneeuw 4 cm
Wind 11 km/u
Dinsdag
17 nov
Sneeuwbuien
-2 °Cmax. op de top
Top -7 tot -2 °C
Dorp -1 tot 1 °C
Sneeuw 11 cm
Wind 4 km/u
Top en dorp volgens het weermodel van Open-Meteo. Verder dan een week vooruit is een verwachting minder betrouwbaar.
Sapporo
8 km blauw
3 km rood
3 km zwart
14 km totaal
Geschikt voor: Beginners
Sapporo Teine is een klein skigebied in Hokkaido, Japan. De pistes liggen tussen 340 m en 986 m, met ongeveer 14 km piste en 12 liften. Vooral fijn voor beginners.
Sapporo Teine in cijfers
Regio Hokkaido
Laagste piste 340 m
Hoogste piste 986 m
Midden van de pistes 663 m
Seizoen 2026/27 Nog niet nagekeken
Dalafdaling Nog niet nagekeken
Pistes 14,4 km
Blauw 8 km
Rood 3 km
Zwart 3 km
Liften 12
Noordhellingen 50% van de pistes
Berekend uit OpenStreetMap via OpenSkiMap , nog niet nagekeken bij het skigebied. Het skigebied kan andere cijfers noemen.
Pistekaart Sapporo Teine
Groen Blauw Rood Zwart Lift. Klik om groot te openen en in te zoomen. Schematisch, gebruik de officiële kaart om te navigeren.
Vragen over Sapporo Teine
Hoe zijn de pistes vandaag in Sapporo Teine? Nog weinig sneeuw. Check bij het gebied wat er open is voordat je vertrekt. Dit is een prognose uit de weerverwachting, geen waarneming ter plaatse.
Wat is de sneeuwhoogte in Sapporo Teine? Volgens de weermodellen ligt er in Sapporo Teine nu 2 cm sneeuw op het hoogste punt (986 m) en 0 cm op het laagste punt (340 m). Stand van 4 november 2026 om 10:45. Dit is een berekening, het skigebied kan een ander cijfer melden.
Hoe hoog ligt Sapporo Teine? De pistes van Sapporo Teine liggen tussen 340 m en 986 m, volgens OpenStreetMap.
Hoeveel kilometer piste heeft Sapporo Teine? Sapporo Teine heeft ongeveer 14 km piste en 12 liften. Het skigebied zelf kan een ander aantal noemen.
Heeft Sapporo Teine veel noordhellingen? 50% van de pistes in Sapporo Teine loopt ongeveer naar het noorden. Op noordhellingen blijft de sneeuw meestal langer goed.
Is Sapporo Teine kindvriendelijk? Sapporo Teine is minder gericht op kinderen, er zijn relatief weinig makkelijke pistes.
Is Sapporo Teine geschikt voor beginners? Ja, Sapporo Teine heeft relatief veel blauwe pistes, ongeveer 8 km.
Hoe is de après-ski in Sapporo Teine? Op onze après-ski-meter scoort Sapporo Teine 1 van 5: bedtijd. Om negen uur ligt iedereen op bed. Inclusief de barman.
Is Sapporo Teine duur? We schatten het prijsniveau van Sapporo Teine in als voordelig vergeleken met andere skigebieden. Kijk voor de actuele skipasprijs bij het gebied.
Sneeuw afgelopen 7 dagen
Op de top, in cm, samen ongeveer 4 cm. Geschat uit de sneeuwlaag.
29 oktober 2026: 0 cm
0
do
30 oktober 2026: 0 cm
0
vr
31 oktober 2026: 0 cm
0
za
1 november 2026: 0 cm
0
zo
2 november 2026: 0 cm
0
ma
3 november 2026: 0 cm
0
di
4 november 2026: 4 cm
4
wo
Sneeuwval komende 7 dagen
Op de top, in cm
4 november 2026: 0 cm
0
wo
5 november 2026: 0 cm
0
do
6 november 2026: 3 cm
3
vr
7 november 2026: 4 cm
4
za
8 november 2026: 0 cm
0
zo
9 november 2026: 3 cm
3
ma
10 november 2026: 1 cm
1
di
Nulgradengrens
Om 12:00, in meter. Daarboven vriest het.
4 november 2026: 1700 m
1700
wo
5 november 2026: 2250 m
2250
do
6 november 2026: 700 m
700
vr
7 november 2026: 400 m
400
za
8 november 2026: 450 m
450
zo
9 november 2026: 250 m
250
ma
10 november 2026: 500 m
500
di
Sneeuwverloop dit seizoen
Op de top, volgens het weermodel, in cm
Nu 4 cm
Afgelopen 7 dagen +2 cm
Hoogste 4 cm
0
5
15 okt
nov
4 nov
Sneeuw en weer: Open-Meteo . Berekening uit weermodellen voor het hoogste en laagste punt van de pistes, geen meting door het skigebied.